Aktualności
Archiwum aktualności.

Nowa strona, nowa oferta

Po wielu tygodniach prac, prezentujemy nową stronę Unix Storm. Mamy nadzieję, że nasz nowy wizerunek przypadnie każdemu do gustu.
Jednocześnie informujemy, że przygotowana została całkiem nowa oferta serwerów VPS oraz kont WWW...

Z uwagi na dużą liczbę pytań dotyczących uruchamiania serwerów gier na naszych serwerach VPS i wcześniejszymi problemami jakie się z tym wiązały, z zadowoleniem informujemy, że od tej pory jest to jak najbardziej możliwe.
Przebudowana została cała nasza architektura serwerów, od sprzętu aż po oprogramowanie obsługujące serwery wirtualne. Po kilku tygodniach przygotowań i testów możemy oddać do Waszej dyspozycji o wiele szybsze i stabilniejsze serwery, na których bardzo płynnie działają różnego rodzaju serwery gier (również przetestowane).
Dodatkowo, poszerzyliśmy znacznie wachlarz naszych kont WWW i serwerów VPS, dzięki czemu możliwe jest dobranie idealnych parametrów na własne potrzeby.

W ciągu najbliższych dni pojawią się również kolejne zmiany, w tym między innymi: wirtualny portfel, płatności online, płatności SMS, rejestracja domen i kilka niespodzianek... :-)

Konta wszystkich obecnych klientów zostały przeniesione do nowego systemu. Aby odzyskać swoje hasło, należy użyć opcji "Przypomnij hasło".
Wszystkie pozostałe osoby serdecznie zapraszamy do rejestracji w serwisie i korzystania ze wszystkich dostępnych usług.

Załoga Unix Storm


PayU
Dotpay
Facebook