Aktualności
Archiwum aktualności.

Serwery VPS w ofercie!

Z wielką radością informujemy, że z dniem dzisiejszym rusza nasza nowa, jedna z najciekawszych ofert - Serwery VPS.
Na polskim rynku pojawia się coraz więcej ofert tego typu usług, ale większość średniej jakości i praktycznie różniących się tylko cenami - nawet rozwiązania coraz częściej te same, wliczając w to powielane panele administracyjne...
Postanowiliśmy więc zapełnić pewną lukę i zaoferować usługi w sposób, który przewyższa znacznie większość budżetowych ofert i serwery, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane do prowadzenia własnej działalności hostingowej na bardzo wysokim poziomie i jakości znacznie lepszej niż często spotykana na droższych serwerach dedykowanych.

To, co oferujemy to najlepsza polska lokalizacja - warszawski ATMAN (prawdopodobnie jedyna taka oferta w tej serwerowni), najlepsze w Polsce łącza, bardzo mocny i markowy sprzęt IBMa i rozwiązania, które praktycznie gwarantują brak oversellingu, będącego wręcz standardem w większości firm.

Wszystkie serwery oparte są o rozwiązania XEN w połączeniu z naszymi własnymi mechanizmami i modyfikacjami, własnym panelem oraz stale powiększaną liczbą indywidualnych, zmodyfikowanych systemów (w tym kernela). Rozwiązanie oparte o system Xen, w przeciwieństwie do najcześciej spotykanych OpenVZ, umożliwia dostęp do całego systemu, włącznie z jego kernelem. Tym samym można korzystać z praktycznie wszystkiego, co dany system może zaoferować.

Jako prawdopodobnie jedyni w Polsce dajemy możliwość wydzierżawienia serwera o niemal dowolnych parametrach. Nie ma z góry określonych pakietów. Jest konfigurator. Sam decydujesz o tym jakie parametry będzie miał Twój serwer.
Co więcej - możesz nawet zamówić serwer z własnymi, dedykowanymi procesorami, które dostaniesz na wyłączność. Możesz więc wykupić u nas nawet serwer posiadający na własność 8 rdzeni procesora Intel Xeon, który jakościowo praktycznie niczym nie będzie odbiegał od takiej samej maszyny dzierżawionej na własność w postaci serwera dedykowanego.

Co ważne, oferta serwerów VPS jest również skierowana do klientów korzystających z serwerów gier. Nie zabraniamy w żaden sposób uruchamiania na nich jakichkolwiek serwerów gier bądź serwerów głosowych. Nie limitujemy również przepustowości łącza i nie kolejkujemy pakietów. Dajemy więc warunki takie same, jakie otrzymać można będąc bezpośrednim klientem ATM.

Co więcej - zapraszamy do nas konkurencyjne firmy z branży serwerów gier! Gwarantujemy indywidualne podejście i możliwość negocjacji różnego rodzaju warunków, w tym rabatów przy większych zamówieniach oraz szybkiego i indywidualnego wsparcia technicznego. Serwery można z powodzeniem wykorzystywać do oferowania usług na poziomie dokładnie takim samym, jaki prezentują obecnie wszystkie największe firmy oferujące serwery gier w Polsce i w najdroższych lokalizacjach. Tym samym bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za sprzęt i poprawne działanie usług, dając Wam większe możliwości i niezależność. Nie wymagamy umów lojalnościowych!

W przypadku wątpliwości co do wyboru parametrów serwera, zapraszamy na stronę serwerów VPS i do zapoznania się z naszymi przykładowymi, już wycenionymi konfiguracjami. Za pomocą dostępnego na tej stronie konfiguratora można oczywiście wybrać i wycenić samodzielnie dowolne konfiguracje serwera.

Dla klientów poszukujących usług dedykowanych z profesjonalnym wsparciem administracyjnym możemy zaproponować dowolny serwer VPS wraz z naszą administracją systemem w ramach usług Outsourcingu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w oparciu o nasze rozwiązania zbudować i zaoferować również klastry serwerów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą nową ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu mailego lub telefonicznego.

Pełna oferta: http://www.unixstorm.org/Serwery_VPS.html

PS. Nie zapominamy również o zwolennikach systemów uniksowych - w ofercie już teraz udostępniamy system FreeBSD 8.0, a w najbliższym czasie prawdopodobnie dodamy także system OpenSolaris.


PayU
Dotpay
Facebook