Aktualności
Archiwum aktualności.

Nowe łącze 1 Gbps!

Z przyjemnością informujemy, że od kilku dni działa już nowo uruchomione, dodatkowe łącze internetowe doprowadzone do naszej sieci niezależną linią światłowodową.

Tym samym, od soboty (07.07.2012) cała nasza sieć działa w oparciu o dwa niezależne łącza, rozkładając pomiędzy sobą cały nasz ruch.

Nowe łącze oparte zostało o sprawdzonego dostawcę - firmę ATM S.A. i zapewnia nam przepustowość 1 Gb/s do sieci PWR Thinx (dawniej AC-X), wszystkich jej uczestników oraz części dodatkowych zasobów w Polsce i za granicą (m.in. PL-IX, TPIX, operatorzy zagraniczni).

Nasza klasa adresowa również rozgłaszana jest obecnie już przez nasz router brzegowy (AS198921), który w oparciu o dynamiczny protokół routingu BGP4 zapewnia odpowiednie rozłożenie obciążenia na wszystkie dostępne łącza (3S, PWR Thinx).

Jesteśmy przekonani, że wykonane przez nas zmiany i rozbudowa naszej sieci w sposób zauważalny i znaczący wpłynie na płynne, stabilne i bezawaryjne działanie wszystkich oferowanych przez nas usług.

Jednocześnie informujemy, że w kolejnych miesiącach będą wdrażane kolejne rozwiązania i oferty, które z pewnością uatrakcyjnią wachlarz oferowanych przez nas usług i jeszcze bardziej podniosą ich jakość!

Jak zawsze - zapraszamy także do swobodnej dyskusji i wyrażania Państwa opinii na naszej facebookowej stronie: www.facebook.com/unixstorm


PayU
Dotpay
Facebook