Z pasją...

Miłośnicy systemów Unix/Linux. Twardzi maniacy konsoli. Przeciwnicy okienek. Zaangażowani, ceniący sobie wolność. Wystukujący 50 poleceń na minutę.

Hosting inaczej?

Chcemy być unikalni i rozpoznawalni. Zawstydzać konkurencję. Pokazywać inną drogę, że można inaczej, lepiej. Tworzymy usługi oryginalne, wyjątkowe, z charakterem. Nasze serwery mają dusze. Systemy osobowość, a łącza internerowe moc, która napędza nas niczym wiatr turbinę.


Ile to już minęło...

Robimy to, co kochamy od blisko 20 lat. Zaczynaliśmy jako miłośnicy systemu Linux. Promowaliśmy go, dodawaliśmy swój wkład w jego społeczność. Edukowaliśmy innych, inspirowaliśmy do poznania czegoś nowego. Przekonywaliśmy, że istnieje alternatywna, inny świat, komputer bez okienek! To był nasz początek. To był LinuxStorm.org.

...17 lat!

Tyle czasu jesteśmy obecni na polskim rynku usług hostingowych! Od tylu lat wykorzystujemy nasze doświadczenie, aby świadczyć Wam najlepsze z możliwych usług. Z każdym rokiem coraz mocniejsi, coraz lepsi, nie do zatrzymania!

"Jeżeli istnieje sposób, aby zrobić coś lepiej – znajdę go."
- Thomas Alva Edison

cierpimy na...

...perfekcjonizm.

Nasza praca kończy się w momencie, kiedy jesteśmy przekonani, że nie da się już tego zrobić lepiej. Nasze usługi mają być idealne. Nie ma tu miejsca na wady.

"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem, ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."
- Thor Heyerdahl

To nie problem...

...to wyzwanie!

Masz problem, którego nie potrafisz rozwiązać? Twój obecny usługodawca nie potrafi Ci pomóc? Przyjdź z tym do nas. Serio. Uwielbiamy wyzwania. Twoje problemy to nasz żywioł. Daj nam zadania, a my je wykonamy!

Oj, to pewnie drogo...

Nie dla pieniędzy, nie dla sławy. Nie wierz na słowo - sprawdź nasze ceny! Chcemy, abyś zwyczajnie był zadowolony. Chcemy, abyś uśmiechał się dzwoniąc do nas. Lubimy być lubiani! :-)

To tak się da?!

Jako jedni z nielicznych w tej branży korzystamy wyłącznie z własnego sprzętu. Nie dzierżawimy serwerów, nie mamy podwykonawców. Nie mamy pośredników. Rozwijaliśmy swoje zaplecze technologiczne latami. To daje nam niezależność i konkurencyjność!


A co z jakością?

Tylko sprawdzone rozwiązania. Nie ma drogi na skróty. Cały nasz sprzęt to markowe plarformy serwerowe i urządzenia sieciowe. Wszystkie przeznaczone do ciężkiej pracy pod dużym obciążeniem. Bezpieczeństwo i ciągłość działania zapewnia nam 3S Data Center - jedno z najnowocześniejszych takich obiektów w Polsce.

Łączność to podstawa!

Żadna koparka nie jest nam straszna. Jesteśmy podłączeni do sieci zwielokrotnionymi światłowodami, doprowadzonymi do naszego Centrum Danych różnymi drogami. Dla dodatkowej redundancji posiadamy łącza od kilku niezależnych operatorów, a ruch obsługujemy przez własne routery z BGP4. Sprzęt zasilamy kilkoma niezależnymi źródłami energii z automatycznym podtrzymywaniem w razie awarii.


Co jeszcze potraficie?

Nie damy się zaszufladkować. Hosting to nasz dzień powszedni, ale z przyjemnością podejmujemy się różnych wyzwań. Możesz polegać na nas między innymi w temacie...

Hosting

W każdej postaci. Oddamy w Twoje ręce standardową usługę hostingową, jak również większe konta Reseller. Zapewnimy Ci serwer VPS, a jeśli masz jeszcze większe potrzeby - przygotujemy serwery dedykowane o dowolnych konfiguracjach.

Outsourcing IT

Zaopiekujemy się Twoimi serwerami. Nasi administratorzy mogą wziąć pod swoje skrzydła wszystkie Twoje serwery. Nawet, jeśli znajdują się one w innej lokalizacji lub u innego usługodawcy!

Domeny

Zarejestrujemy dla Ciebie dowolną domenę internetową. Zapewnimy Ci wsparcie i stałą obsługę oraz ich utrzymanie.

Rozwiązania kompleksowe

Masz plan, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Doradzimy, zaprojektujemy dla Ciebie i wdrożymy wszystko od podstaw. Stworzymy niezbędne oprogramowanie, przygotujemy sprzęt, serwery. Będziemy je rozwijać i utrzymywać na najwyższym poziomie. Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła!