Program partnerski
Program Partnerski dla użytkowników UnixStorm.org.
O Programie Partnerskim
Program Partnerski przeznaczony jest dla wszystkich naszych klientów - zarówno osób fizycznych, jak i firm.

Poprzez polecanie naszych usług innym, możesz otrzymywać do 20% prowizji od zrealizowanych zamówień i zgromadzoną w ten sposób kwotę przeznaczyć na opłacanie usług z naszej oferty.

Jeśli chcesz poszerzyć własną działalność bez konieczności poświęcania własnych środków finansowych oraz czasu bądź po prostu Twoja działalność wymaga częstego umieszczania stron klientów na serwerach innych firm - dzięki tej ofercie w prosty i szybki sposób możliwe jest zwiększenie własnych dochodów bez potrzeby inwestowania we własne zaplecze informatyczne.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem poszczególnych trybów Programu Partnerskiego znajdującym się obok.
Program Podstawowy
Podstawowy Program Partnerski (PPP) przeznaczony jest dla użytkowników nieposiadających własnej działalności gospodarczej oraz tych, którzy poprzez uzyskane prowizje chcieliby opłacać własne usługi dostępne w naszej ofercie.

PPP umożliwia w prosty i automatyczny sposób pozyskiwanie prowizji od kwot wpłacanych przez osoby, którym polecają Państwo nasze usługi.

Aktualnie dostępne są dwie metody uzyskania prowizji:
- polecanie przy składaniu zamówienia
- udostępnianie kodów rabatowych


Pierwsza metoda polega na wprowadzeniu przez kupującego, podczas składania zamówienia, Twojego adresu E-Mail jako osoby polecającej.

Jeśli następnie zamówienie zostanie opłacone i zrealizowane, do Twojego konta zostanie dodana prowizja w wysokości 20% wartości zrealizowanego zamówienia. Środki będą dostępne w Twoim Wirtualnym Portfelu i będziesz mógł przeznaczyć je na dowolne swoje usługi.


Ostatnia forma promocji polega na udostępnianiu specjalnego kodu rabatowego, który tworzony jest indywidualnie dla Ciebie w chwili wykupienia jakiegokolwiek konta WWW lub Reseller.

Po zrealizowaniu Twojego pierwszego zamówienia na taką usługę, wygenerujemy i prześlemy do Ciebie specjalny kod rabatowy, który można podawać w dowolnym miejscu - znajomym, na stronach, forach internetowych, itp.

Jeśli ktoś za pomocą Twojego kodu rabatowego zrealizuje zamówienia na dowolne konto WWW lub Reseller z naszej oferty - otrzyma 20%-owy rabat na pierwszą płatność, a do Twojego Portfela zostanie dodana 10%-owa prowizja od wpłaty tego użytkownika.

Udostępnianie więc tych kodów pozwala na oferowanie innym osobom naszych usług o 20% taniej i jednocześnie otrzymywanie z tego tytułu prowizji!


Wszystkie środki zgromadzone w PPP mogą zostać wykorzystane na dowolne usługi dostępne w naszej ofercie oraz na przedłużanie istniejących. Kwota z Wirtualnego Portfela nie może być jednak wypłacana w gotówce.
Program Rozszerzony
Rozszerzony Program Partnerski (RPP) skierowany jest do firm, które chciałyby świadczyć własne usługi hostingowe, ale nie chcą inwestować w całą infrastrukturę.

Będąc naszym Partnerem, możesz oferować własnym klientom dowolne usługi hostingowe w oparciu o nasz sprzęt, rozwiązania i nasze platformy systemowe. Możesz odsprzedawać nasze usługi pod własną marką bądź stworzyć własne.

Dzięki temu rozwiązaniu, nie musisz inwestować sprzęt, systemy, oprogramowanie. Nie musisz nawet administrować tymi usługami. Samodzielnie przyjmujesz zamówienia od własnych klientów i decydujesz o formie oraz sposobie rozliczania z nimi.

Otrzymasz szereg narzędzi i możliwości, które pozwolą Ci na oferowanie usług w oparciu o Twoją markę. Panel administracyjny oferowanym Twoim klientom nie będzie posiadał żadnych naszych oznaczań. Co więcej, będziesz mógł go niemal dowolnie modyfikować, w tym również umieszczać w nim własne dane identyfikacyjne i grafiki.

W tej formie, rozliczasz się z nami wyłącznie na podstawie ustalonych wcześniej warunków cenowych i na podstawie otrzymywanej od nas faktury VAT po zakończeniu miesiąca. W trakcie jego trwania - możesz zamawiać u nas, dla swoich klientów, dowolną liczbę usług, w cenie niższej niż standardowa, a zapłacisz za nie dopiero w kolejnym miesiącu.

Ceny dla klientów ustalasz samodzielnie, co pozwoli Ci na elastyczne i dowolne kształtowanie marży, będącej Twoim faktycznym zyskiem.

Jeśli chciałbym zostać naszym partnerem bądź masz dodatkowe pytania - skontaktuj się z nami!