Program partnerski
Program Partnerski dla użytkowników UnixStorm.org.
O Programie Partnerskim
Program Partnerski przeznaczony jest dla naszych klientów, którzy polecając nasze usługi innym chcieliby zacząć zarabiać bądź opłacać własne usługi z naszej oferty bez konieczności wydawania własnych pieniędzy.

Poprzez polecanie naszych usług innym, mogą Państwo pobierać 20% prowizji od zrealizowanych zamówień i zgromadzoną w ten sposób kwotę przeznaczyć na opłacanie usług z naszej oferty lub wypłacanie ich w gotówce.

Program dostępny jest zarówno dla osób fizycznych, jak i firm.

Jeśli chcieliby Państwo poszerzyć własną działalność bez konieczności poświęcania własnych środków finansowych oraz czasu bądź po prostu Państwa działalność wymaga częstego umieszczania stron klientów na serwerach innych firm - dzięki tej ofercie w prosty i szybki sposób możliwe jest zwiększenie własnych dochodów bez potrzeby inwestowania we własne zaplecze informatyczne.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem poszczególnych trybów Programu Partnerskiego znajdującym się obok.
Program Podstawowy
Podstawowy Program Partnerski (PPP) przeznaczony jest dla użytkowników nieposiadających własnej działalności gospodarczej oraz tych, którzy poprzez uzyskane prowizje chcieliby opłacać własne usługi dostępne w naszej ofercie.

PPP umożliwia w prosty i automatyczny sposób pozyskiwanie prowizji od kwot wpłacanych przez osoby, którym polecają Państwo nasze usługi.

Aktualnie dostępne są dwie metody uzyskania prowizji:
- polecanie przez reklamy
- polecanie przy składaniu zamówienia
- udostępnianie kodów rabatowych

Pierwsza metoda polega na umieszczaniu w internecie bądź wiadomościach przesyłanych do własnych użytkowników, klientów linków odsyłających do naszej strony bądź wyświetlania bannerów, w które mogą klikać osoby odwiedzające daną stronę.

Po kliknięciu w link lub banner użytkownik przekierowany zostaje na naszą stronę główną, w jego przeglądarce zapisywane jest ciasteczko (ang. "cookie") ważne przez 180 dni i zawierające Państwa unikalne ID.

Jeśli w ciągu 180 dni od wejścia na naszą stronę użytkownik złoży i opłaci zamówienie - prowizja od jego kwoty w wysokości 20% zaraz po zrealizowaniu trafi do Państwa wirtualnego portfela.


Druga metoda działa analogicznie do pierwszej z tym, że zamiast klikać w Państwa linki bądź bannery należy podać klientowi własną nazwę użytkownika i poprosić o wprowadzenie jej w polu "nazwa użytkownika polecającego" podczas składania zamówienia. Tak złożone zamówienie skutkuje automatycznie dodaniem 20% wartości zamówienia do Państwa Wirtualnego Portfela w chwili realizacji przez nas zamówienia.


Ostatnia forma promocji polega na udostępnianiu specjalnego kodu rabatowego, który tworzony jest indywidualnie dla Państwa w chwili wykupienia jakiegokolwiek konta WWW lub Reseller.

Po zrealizowaniu Państwa pierwszego zamówienia na taką usługę, wygenerujemy i prześlemy do Państwa specjalny kod rabatowy, który można podawać w dowolnym miejscu - znajomym, na stronach, forach internetowych, itp.

Jeśli ktoś za pomocą Państwa kodu rabatowego zrealizuje zamówienia na dowolne konto WWW lub Reseller z naszej oferty - otrzyma 20%-owy rabat na pierwszą płatność, a do Państwa Portfela zostanie dodana 10%-owa prowizja od wpłaty tego użytkownika.

Udostępnianie więc tych kodów pozwala na oferowanie innym osobom naszych usług o 20% taniej i jednocześnie otrzymywanie z tego tytułu prowizji!


Wszystkie środki zgromadzone w PPP mogą zostać wykorzystane na dowolne usługi dostępne w naszej ofercie oraz na przedłużanie istniejących. Kwota z Wirtualnego Portfela nie może być jednak wypłacana w gotówce - taka możliwość dostępna jest w Rozszerzonym Programie Partnerskim.
Program Rozszerzony
Rozszerzony Program Partnerski (RPP) działa w sposób zbliżony do programu Podstawowego (PPP) z tym, że jest on przeznaczony dla klientów prowadzących działalność gospodarczą.

Sposób działania nie różni się od PPP, ale pozwala na wypłacanie zgromadzonych środków bezpośrednio przelewem na Państwa konto.

Program Rozszerzony domyślnie jest nieaktywny na każdym koncie zarejestrowanym w naszym systemie. W celu jego aktywacji, należy zalogować się na naszej stronie, upewnić się, że wszystkie dane firmy są poprawnie wprowadzone w Państwa profilu, a następnie przejść do działu "Program Partnerski" w menu użytkownika na górze strony.

W kolumnie z programem Rozszerzonym będzie dostępny link "aktywuj", którego kliknięcie spowoduje automatycznie uaktywnienie RPP na Państwa koncie pod warunkiem, że w profilu konta znajdują się wszystkie dane Państwa firmy.

Po uaktywnieniu RPP, wszystkie otrzymywane prowizje będą przekazywane bezpośrednio na Państwa konto w naszym systemie zamiast do Wirtualnego Portfela, a o każdej dodanej prowizji system będzie informował Państwa automatycznie wysyłając komunikat na podany w profilu adres email.

Lista wszystkich wykonanych transakcji wraz z aktualnym stanem konta dostępna jest po zalogowaniu na naszej stronie, w dziale "Program Partnerski" dostępnym w menu użytkownika. Na tej samej stronie znajdą Państwo wszelkie informacje dotyczące sposobu wypłaty zgromadzonych środków.

Otrzymane prowizje można wypłacać w dowolnym momencie poprzez wystawienie na nasze dane faktury VAT i przesłanie jej do nas wraz z podanym numerem Państwa konta bankowego.

Cała kwota wskazana na fakturze zostanie przez nas wysłana przelewem na Państwa konto w terminie do 14 dni.
PayU
Dotpay
Facebook